Regulamin

Kim jesteśmy

KlockiNews.pl to serwis informacyjny o klockach, w szczególności LEGO.

Komentarze

Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania, a także adres IP odwiedzającego i podpis jego przeglądarki, aby pomóc w wykrywaniu spamu. Zanonimizowany ciąg znaków utworzony na podstawie Twojego adresu e-mail (zwany także skrótem) może zostać przesłany do usługi Gravatar w celu sprawdzenia, czy z niej korzystasz. Polityka prywatności usługi Gravatar dostępna jest tutaj: https://automattic.com/privacy/. Po zatwierdzeniu komentarza Twoje zdjęcie profilowe będzie widoczne publicznie w kontekście Twojego komentarza.

Media

Zdjęcia, które ukazują się na tym serwisie pochodzą z m.in.: LEGO, Pixabay i z zasobów własnych. Odpowiednie podpisy pod zdjęciami informują, do kogo należą właściwe i niezbywalne prawa autorskie i majątkowe. Wykorzystanie zdjęć na tym serwisie ma jedynie charakter informacyjny.

Treści

Wszystkie treści tekstowe są objęte prawami autorskimi i ich kopiowanie bez naszej zgody jest niezgodne z prawem. Część zdjęć i grafik jest także naszego autorstwa, więc ich wykorzystywanie bez naszej zgodny jest również niezgodne z prawem.

Cookies

Jeżeli korzystasz z tej strony, to wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookie. Te pliki mogą powstawać w celu analizy ruchu na stronie, zapamiętania danych Twojego logowania, historii przeglądania, czy usuwania spamu. Jeżeli nie chcesz udostępniać tych danych, nie akceptuj regulaminu.

Nasza współpraca reklamowa

Serwis KlockiNews.pl zawiera linki afiliacyjne. Oznacza to, że dokonując zakupów po kliknięciu w jeden z nich otrzymujemy niewielką prowizję od sklepu. Pozyskaną w ten sposób prowizję wykorzystujemy do rozwoju serwisu, m.in. tworzenie nowych treści. Nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne problemy wynikające z używania stron, czy dokonywania zakupów na stronach, na które przenoszą nasze linki.

Nasz serwis nie współpracuje bezpośrednio z LEGO albo innym sklepem. W tym sensie jest niezależny. Jeżeli prowadzimy jakąś akcję z konkretnym podmiotem (która nie bazuje jedynie na linkach afiliacyjnych), to o tym w jasny sposób informujemy.