spot_img
Strona głównaNewsySą już zdjęcia kolejnych zestawów LEGO Technic

Są już zdjęcia kolejnych zestawów LEGO Technic

W najbliższych miesiącach pojawią się przynajmniej cztery nowe zestawy LEGO Technic, a wśród nich rewelacyjny set LEGO 42155.

Poznajemy coraz więcej szczegółów wiosennych premier LEGO. Mamy już m.in. zdjęcia czterech setów serii Speed Champions, o czym więcej przeczytacie TUTAJ>>. Tym razem poznaliśmy szczegóły czterech zestawów serii Technic, które pojawić się mają w marcu lub kwietniu. Są to:

LEGO 42152 Samolot gaśniczy

fot. LEGO

Zestaw składa się z 1134 elementów. W modelu można podnieś i opuść podwozie, a także otworzyć właz, by uwolnić klocki imitujące wodę. Samolot ma obrotowe śmigła i ruchomą klapę ogona. Klasyczna czerwono-żółta kolorystyka tego modelu jest inspirowana wyglądem prawdziwego samolotu gaśniczego.

LEGO 42153 Nowy Chevrolet Camaro ZL1 z serii NASCAR

fot. LEGO

Model ma układ kierowniczy, otwieraną maskę i silnik V8 z ruchomymi tłokami. Zestaw składa się z 672 elementów i kosztować będzie równowartość 60 dolarów, czyli ok. 260 złotych.

LEGO 42154 Ford GT, wersja z 2022 roku

fot. LEGO

Model ma 39 cm długości i 9 cm wysokości. W ramach konstrukcji otrzymujemy m.in.: napęd na tylne koła z mechanizmem różnicowym, działający silnik V6, niezależne zawieszenie na wszystkie koła, przedni układ kierowniczy, otwierane drzwi i otwierana maska.

Zestaw składa się z 1466 elementów i kosztować będzie równowartość 120 dolarów, czyli min. 530 złotych, a zapewne więcej.

LEGO 42155 BATMAN – BATMOTOR

fot. LEGO

Model ma 33 cm długości i 16 cm wysokości. Wśród detali są: układ kierowniczy, zawieszenie i napęd łańcuchowy, który łączy silnik z tylnym kołem.

Set składa się z 640 elementów i kosztować ma 55 dolarów, czyli ok. 240 złotych.

Powyższe zestawy mają zadebiutować w marcu, choć pojawiają się też doniesienia o kwietniowej premierze. Damy Wam znać!

***

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE