spot_img
Strona głównaNewsy11-letni konstruktor LEGO ma 110 tys. subskrybentów na YouTubie. Pomogła mu babcia!

11-letni konstruktor LEGO ma 110 tys. subskrybentów na YouTubie. Pomogła mu babcia!

Artur to fan i konstruktor LEGO, który swój kanał na YouTubie „Klocki & Pasje” otworzył w sierpniu 2021 roku. Dzięki apelowi babci konto 11-latka zyskało ponad 100 tysięcy subskrypcji!

Ta historia ma kilka pięknych elementów, m.in. wiarę babci w pasję wnuczka i reakcję internautów, którzy bardzo szybko sprawili, że chłopiec zdobył potężne audytorium.

Ale rozpocznijmy od początku. Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, babcia chłopca na rynku w Katowicach pokazała odręcznie wypisaną karteczkę z namiarami na kanał wnuczka jednej z instagramerek. Ta, nie zastanawiając się długo, udostępniła zdjęcie kartki na Instagramie. Później trafiło ono także Twittera z apelem: „Kochani, sprawa jest. Pewien 11-latek w spektrum autyzmu założył FB i YT o budowaniu z LEGO. Potrzebuje fanów. Dlatego proszę odszukajcie profil „Klocki & Pasje” i dajcie follow. Wiecie co robić!”. Post zaczął szybko zyskiwać popularność, a tym samym kanał 11-latka rósł w siłę. Prośbę o wsparcie SM chłopca udostępnili też m.in. członkowie teamu Make Life Harder.

Artur podziękował wszystkim, którzy pomogli mu osiągnąć taki sukces oczywiście w filmiku na YT: – Dajecie mi dużo motywacji do rozwijania mojej pasji.

https://www.youtube.com/watch?v=2R8ccCpxT2k

Artur na swoim kanale umieszcza kolejne filmiki we wtorki i piątki o godzinie 16:30. Specjalizuje się w serii City, ale zdarza mu się recenzować także zestawy z innych serii.

https://www.youtube.com/watch?v=FaJM7Ub73p8

Przygotowane przez chłopca materiały możecie zobaczyć na Facebooku i YouTube „Klocki & Pasje”. Zerknijcie w wolnej chwili, a jeżeli się Wam spodobają, to polubcie/zasubskrybujcie.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE