poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyCzerwcowe nowości LEGO: Aż 83 zestawy dodane na oficjalną stronę LEGO

Czerwcowe nowości LEGO: Aż 83 zestawy dodane na oficjalną stronę LEGO

Już 1 czerwca będziemy mieli potężną liczbę debiutów. Zdecydowana większość jest już na LEGO.com.

O nowościach informowałem TUTAJ>>. Prawie wszystkie zostały potwierdzone i umieszczone na stronie LEGO. Kupować je będziecie mogli od 1 czerwca. Czekamy jeszcze na ujawnienie kilku setów, m.in., Minecraft 21184 Piekarnia (154/99,99 zł), czy Architecture 21058 Wielka piramida z Gizy (1476/669,99 zł).

Co zatem mamy już na LEGO.com? Poniżej lista. Nie wrzucam zdjęć, ponieważ liczba 83 setów jest szalona i możecie je obejrzeć po prostu na stronie LEGO.

Art

Tu jedynie jedna nowość, ale ciekawa, bo wyłamująca się z kwadratowej konwencji mozaik Art. Cena katalogowa wysoka, ale set ma być dostępny w szerszej dystrybucji i można oczekiwać znacznego jej spadku.

BrickHeadz

Tu też jedna nowość, ale wyczekiwana zarówno przez fanów serii BrickHeadz, jak i Harry’ego Pottera. Zestaw składa się z czterech figurek.

City

Na stronie LEGO mamy już 17 zestawów. Czekamy jeszcze na kilka. Z potwierdzonych uwagę oczywiście zwracają oba pociągi, ale warto do listy zakupowej dopisać też dworzec kolejowy (60335) oraz sklep spożywczy (60347). Wśród premier mamy kilka zestawów związanych z tematyką wiejską, a w nich nowe figurki zwierząt.

Classic

Creator 3 w 1

1 czerwca będą trzy premiery i wszystkie trzy udane!

Disney

DOTS

DUPLO

Duża liczba zwierząt z podziałem na kontynenty to dobry pomysł na zabawki dla maluchów.

Friends

Aż 14 nowych zestawów, w tym kilka naprawdę rozbudowanych, solidnych konstrukcji.

Harry Potter

Marvel

Zestaw Marvel 76216 Zbrojownia Iron Mana (496 elementów/429,99 zł) zapowiada się ciekawie, ale nie ma go jeszcze na LEGO i być może będzie dostępny dopiero w sierpniu. Potwierdzony jest natomiast fajny set 76217.

Minecraft

Monkie Kid

Ta seria nie cieszy się w naszym kraju zbyt dużą popularnością, ale może warto przyjrzeć się tym trzem setom? Wyglądają naprawdę świetnie!

NINJAGO

Aż 9 nowych setów i w zasadzie trudno wskazać słaby punkt na tej liście. Z pewnością nie można przejść obojętnie obok fantastycznego smoka (71774)!

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE