spot_img
Strona głównaNewsyCztery nowe sety serii Marvel już na stronie LEGO

Cztery nowe sety serii Marvel już na stronie LEGO

Nowe zestawy to: Koniec gry – ostateczna bitwa, Ostateczne starcie Spider-Mana, Groot jako Venom oraz Hulkbuster Iron Mana vs. Thanos.

Na stronę LEGO wskoczyły właśnie cztery zestawy serii LEGO Marvel, które zadebiutują 1 sierpnia:

LEGO 76249 Groot jako Venom – ruchoma figurka przedstawia małego Groota, którego w zmiennym stopniu opanowuje Venom ze słynnym długim językiem, ostrymi zębami i mackami. Zestaw składa się z 630 elementów i kosztuje 249,99 zł.

LEGO 76261 Ostateczne starcie Spider-Mana – w skład zestawu wchodzi 900 elementów. Kosztuje on 499,99 zł. Set przedstawia scenę starcia z filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” Marvela. Model ma 18 cm wysokości, 20 cm szerokości i 22 cm głębokości. Fanów z pewnością ucieszy fakt, że mamy tu aż 10 minifigurek: trzy wersje Spider-Mana (Tobey Maguire, Andrew Garfield i Tom Holland), Electro, Doktor Strange, Zielony Goblin, Ned, MJ i Doc Ock.

LEGO 76263 Hulkbuster Iron Mana vs. Thanos – set zawiera 66 elementów i kosztuje 129,99 zł. Oparty jest na filmie „Avengers: Wojna bez granic” Marvela. Przedstawia Iron Mana i jego mecha oraz Thanosa i jego samolot. Mech Hulkbuster jest w pełni ruchomy i zawiera miejsce na minifigurkę Iron Mana. Samolot ma miotacz dysków i siedzenie dla minifigurki Thanosa.

LEGO 76266 Koniec gry – ostateczna bitwa – zestaw składa się z 794 elementów i kosztuje 499,99 zł.

Odtwarza ostateczną bitwę z filmu „Avengers: Koniec gry” Marvela. Jego akcja toczy się wśród ruin kompleksu Avengersów, którą można ułożyć w dwóch wersjach. W większej model ma 30 cm wysokości, 21 cm szerokości i 21 cm głębokości.

fot. LEGO

W zestawie jest siedem postaci – Kapitan Marvel, Okoye, Wanda Maximoff, Shuri, Walkiria, Thanos i Wasp.

fot. LEGO

W pudełku znajdziemy sporo akcesoriów, m.in.: tarczę Kapitana Ameryki, młot Thora, kamień czasu i szczura otwierającego portal.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE