poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyCztery sety LEGO Minecraft dostępne w przedsprzedaży

Cztery sety LEGO Minecraft dostępne w przedsprzedaży

Zestawy zadebiutują oficjalnie 1 sierpnia, ale można je już zamawiać na stronie LEGO.

Dostępne są już sety:

  • LEGO 21247 Dom aksolotla242 elementy za 129,99 zł. Centralnym punktem jest tu kolorowy dom w kształcie popularnego aksolotla z gry. Ma on zdejmowany dach, dzięki czemu możliwy jest wgląd w jego umeblowane wnętrze. Zestaw zawiera figurki z Minecrafta: podwodnego odkrywcę, utopca, delfina, rozdymkę, dwa dorosłe aksolotle i aksolotla w wiadrze.

  • LEGO 21248 Dyniowa farma – set składa się z 257 elementów i kosztuje 174,99 zł. Przedstawia bagienny biom oraz głównego bohatera Steve’a na dyniowej farmie otaczającej dom w kształcie dyni. Dom ma umeblowane wnętrze, m.in. łóżko, stół rzemieślniczy, piec i żabią lampę. Na zewnątrz jest grządka dyni. Zabawa zmienia się w bitwę, gdy czarownica zaczyna rzucać miksturami w Steve’a, a on odpiera jej ataki, strzelając z łuku. Zestaw zawiera również żabę, łódkę i skrzynię z jajkiem i cukrem.

  • LEGO 21249 Kreatywny warsztat 4.0 – zestaw składa się z 605 elementów i kosztuje 349,99 zł. Jak sama nazwa wskazuje set ma zachęcać do kreatywnej zabawy. Możemy zbudować proponowane – twierdzę wieże nad rzeką lub koci domek, albo stworzyć własne budowle. Pomogą w tym postaci i moby z gry – Steve, Alex, zombie, Creeper, koty i owce.

  • LEGO 21250 Forteca żelaznego golema 868 elementów za 499,99 zł. Zbudować można twierdzę golema, w której znajduje się kryształowy rycerz i złoty rycerz, którzy chronią swoją bazę przed wrogimi napastnikami – naładowanym Creeperem i dwoma szkieletowymi jeźdźcami. Można też zmienić fortecę w potężną figurkę golema z ogromnymi ruchomymi rękami.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE