poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDomy świata 2 oficjalnie na stronie LEGO

Domy świata 2 oficjalnie na stronie LEGO

Na stronie Duńczyków pojawił się wyczekiwany przez wielu fanów set LEGO 40590 Domy świata 2. Ma on być gratisem w kwietniu.

Set LEGO 40590 Domy świata 2 to dom w stylu architektury Afryki Północnej. Z 270 elementów złożymy dwupiętrowy budynek w piaskowym kolorze z niewielką białą werandą, brązowymi drzwiami ze złotą kołatką, małym tarasem z brązową barierką na piętrze, charakterystycznymi oknami I ściennymi ozdobami. Obok domu jest palma, a wewnątrz budynku kuchnia i sypialnia.

Model po wybudowaniu ma 11 cm wysokości, 11 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Zestaw katalogowo kosztuje 89,99 zł. Będzie dostępny prawdopodobnie od 1 kwietnia jako GwP. Próg zakupowy nie jest jeszcze określony. Oby był niższy niż w przypadku LEGO 40583 Domy świata 1, gdy mieliśmy wydać aż 1200 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE