poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDoniczka potwierdzona. Ten zestaw wkrótce będzie GwP

Doniczka potwierdzona. Ten zestaw wkrótce będzie GwP

Zestaw LEGO 40588 Doniczka trafił już na stronę LEGO. To oznacza potwierdzenie, że w najbliższych dniach będzie on gratisem dorzucanym do zakupów.

Set LEGO 40588 Doniczka składa się z 292 elementów. Dzięki nim zbudujemy zarówno tytułową, żółtą doniczkę (z klocków wykorzystanych w wcześniejszych zestawach do budowy balonów), jak i ozdobne wiosenne kwiaty – kwiaty wiśni, wierzbę różnobarwną i kraspedie. To z pewnością fajny gratis dla fanów serii LEGO Botanical. Model ma 29 cm wysokości i 12 cm średnicy.

Set będzie dostępny od 14 do 24 kwietnia jako gratis przy zakupach na stronie LEGO i prawdopodobnie także stacjonarnie – w sklepach LEGO Store.

Próg zakupowy nie jest jeszcze znany. Pojawiają się doniesienia, że może on osiągnąć nawet 200 euro (ok. 930 zł), co byłoby absurdalną wartością za zestaw, który katalogowo jest wyceniany na 119,99 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE