sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDwa fajne gratisy do zakupów na LEGO.com

Dwa fajne gratisy do zakupów na LEGO.com [NIEAKTUALNE]

Od północy do zgarnięcia mają być dwa fajne i – co ważne – wartościowe gratisy za zakupy na stronie producenta klocków. Co kupić, by korzystnie je dostać?

AKTUALIZACJA – Niestety zestaw Leśna kryjówka zniknął w środę po 21:00 z puli nagród. Dlatego poniższy tekst już nieaktualny. :/

LEGO w ostatnich dniach pozytywnie zaskoczyło fanów i zarówno gratis LEGO Leśna kryjówka (40567), jak i nowy Zamek rycerzy herbu Lew (10305) są wciąż dostępne na stronie. Dzięki temu prawdopodobnie będziemy mieli możliwość zamówienia zamku lub innych zestawów z dwoma fajnymi gratisami!

Co będzie do wzięcia „za darmo”?

  • LEGO Leśna kryjówka (40567) to zestaw, który jest odświeżoną wersją zestawu 6054 Schronienie Robin Hood’a z 1988 roku. Nowy set składa się z 258 elementów i dwóch minifigurek. Liczba figurek będzie taka sama, jak w zestawie sprzed 34 lat, ale liczba klocków jest o 57 większa. Otrzymacie go za zakupy na poziomie 690 złotych. Jak pokazał rynek po czerwcowej promocji, leśna kryjówka jest warta ok. 200-220 złotych. 
  • LEGO Piraci i skarby (40515) – to polybag z 103 elementami, które nawiązują do serii Pirates. Otrzymacie go za zakupy za ok. 240-250 złotych. Jak na polybag to naprawdę zacny gratis, a jego realna cena to 25-40 złotych.
fot. LEGO

Promocje łączą się, co oznacza, że za zakupy za 690 złotych otrzymamy gratisy za 225-260 złotych, co daje zniżkę 32-38%. To wartość zbliżona do standardowego poziomu zniżek dla setów dostępnych w szerokiej dystrybucji. Nie warto więc „tracić” zakupu dla zestawów, które z porównywalnym rabatem dostaniecie u innych sprzedawców. No chyba, że macie upatrzony konkretny set, wówczas warto go wziąć i zgarnąć dwa gratisy.

Co zatem kupić?

Poniżej macie zaktualizowaną w środę listę w zdecydowanej większości ekskluzywnych setów (nie ma gwarancji, że nie znajdziecie ich czasem u innych sprzedawców w krótkich promkach), które teraz są dostępne na LEGO.com i których zakup warto rozważyć. Jeżeli przy zestawie jest „EOL” to oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku, a „NEW” oznacza, że set ma premierę 1 sierpnia.

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE