poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDwa gratisy na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Dwa gratisy na stronie LEGO. Jak je zdobyć?

Na stronie LEGO wystartowała kolejna promocja. Tym razem do zgarnięcia są dwa pudełkowe GwP.

Do wzięcia są Domy świata 2 i zestaw DOTS.

Co jest do wzięcia?

  • 20-28 czerwca – LEGO 40590 Domy świata 2 – to dom w stylu architektury Afryki Północnej. Zestaw zawiera 270 elementów i katalogowo kosztuje 89,99 zł. Dostępny jest przy zakupach za 1200 zł.

  • 20-28 czerwca – LEGO 41960 Duże pudełko – ten składający się z 479 elementów i wart katalogowo 109,99 zł zestaw dostaniemy za zakupy za min. 330 zł. Tematyka jest jednak ograniczona do serii: DOTS, Friends, City, Harry Potter, Disney Princess.

Czy warto? Patrząc na to matematyczne, to niespecjalnie. Gratis z domkiem wartym 180 złotych mamy za 1200 zł. To, licząc już punkty VIP, jedynie 21% „zniżki”. W przypadku pudełka DOTS jest już nieco lepiej – set wart 77 zł dostajemy za 330 złotych, czyli 29% (z punktami VIP). Można oczywiście połączyć promocje, ale tu niestety trzeba ograniczać zakupy do konkretnych serii.

Warto pamiętać, że w centrum nagród VIP za 2400 punktów VIP dostępny jest set kolekcjonerski LEGO 6427896 Kosmiczna przejażdżka.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 1200 zł. Poniżej macie ich aktualną listę. Zestawy, które ukazały się w czerwcu oznaczyliśmy jako „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). „EOL” to zestaw, który ma wypaść w 2023 roku (choć to wciąż wstępne i niepotwierdzone informacje!).

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE