sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDwa kolejne zestawy LEGO Star Wars już w maju

Dwa kolejne zestawy LEGO Star Wars już w maju

Na stronie LEGO pojawiły się dwa sety LEGO Star Wars, które oficjalnie zadebiutują w maju, ale można je już zamawiać w przedsprzedaży.

Majowe nowości to zestawy: LEGO 75346 Piracki myśliwiec i LEGO 75363 Myśliwiec N-1 Mandalorianina w mikroskali. Oba są nawiązaniem do trzeciego sezonu serialu „Star Wars: The Mandalorian”.

LEGO 75346 Piracki myśliwiec

Zestaw składa się z 285 elementów. Przedstawia model pirackiego myśliwca, który pojawia się w trzecim sezonie „Star Wars: The Mandalorian”. Ma otwierany kokpit na minifigurkę, dwa miotacze klocków oraz komorę zawierającą element z „detonatorem termicznym”. Model myśliwca ma 5 cm wysokości, 24 cm długości i 16 cm szerokości.

fot. LEGO

W zestawie są też dwie nowe minifigurki – pilot myśliwca z pistoletem blasterowym i Vane z mieczem.

Cena katalogowa tego zestawu to 159,99 zł. Można go już zamówić w przedsprzedaży na stronie LEGO.

LEGO 75363 Myśliwiec N-1 Mandalorianina w mikroskali

Set składa się z 88 elementów. Można z nich zbudować model myśliwca N-1 w mikroskali z otwartym kokpitem na minifigurkę Mandalorianina i miejscem na figurkę Grogu, a także dwa miotacze klocków.

fot. LEGO

Mandalorianin jest wyposażony w blaster i plecak odrzutowy. Mikromyśliwiec ma 3 cm wysokości, 13 cm długości i 8 cm szerokości.

Zestaw katalogowo kosztuje 74,99 zł. Można go już zamawiać w przedsprzedaży.

Co ciekawe, w związku z dużą popularnością serialu „Star Wars: The Mandalorian” możemy spodziewać się jeszcze przynajmniej trzech zestawów LEGO z nim związanych. Bardzo możliwe, że jeden lub dwa z nich pojawią się także w maju.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE