poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDwa minimodele w sklepach LEGO na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”

Dwa minimodele w sklepach LEGO na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”

Promocje, w ramach których w oficjalnych sklepach można zbudować niewielkie modele i zabrać je do domu cieszą się sporym zainteresowaniem. Tym razem będę to maleństwa z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Jeżeli mieszkacie w mieście, w którym działa LEGO Store i macie dużo wolnego czasu, to możecie wybrać po te gratisy. To też okazja do wciągnięcia w świat LEGO dzieciaków, bo dla nich budowa niewielkich zestawów to świetna zabawa.

Z okazji Dnia Matki 18 i 19 maja do zbudowania będą kwiaty LEGO. Będą dostępne w godzinach 15:00-17:00. Oczywiście każdego dnia liczba sztuk będzie ograniczona, dlatego obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

fot. LEGO

Z okazji Dnia Dziecka 25 i 26 maja, a także 1 czerwca do zbudowania będzie zestaw serii DOTS LEGO 30637 Tacka w kształcie zwierzaka i zawieszka na torbę (94 elementy, wart ok. 22 zł). Będzie go można zdobyć każdego z tych trzech dni od 15:00 do 17:00. Tu także liczba sztuk będzie ograniczona, więc obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Do wzięcia są także bezpłatne paszporty LEGO. One w zasadzie nic nie dają, poza możliwością zbierania znaczków podczas odwiedzin w sklepach LEGO. No, ale są.

paszport LEGO
fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE