wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyDwa nowe sety LEGO BrickHeadz i dwa okolicznościowe. Wszystkie to słodkie zwierzaki!

Dwa nowe sety LEGO BrickHeadz i dwa okolicznościowe. Wszystkie to słodkie zwierzaki!

Jeżeli lubicie figurki zwierząt, to 1 sierpnia będziecie mieli powody do zadowolenia. Jakie nowe sety nas Was czekają?

Na początku sierpnia pojawią się sety: 40545 Karp koi, 40546 Pudel oraz 40570 Kot i mysz na Halloween. Dwa pierwsze są przypisane do serii BrickHeadz, a ostatnia to propozycja „okolicznościowa” – na halloween. Zapowiadany jest także set okolicznościowy na gwiazdkę – 40571 Świąteczne niedźwiedzie polarne.

LEGO 40545 Karp koi

LEGO 40545 Karp koi
fot. LEGO

Zestaw zawiera dwa modele białych rybek – dużą i małą. Obie są ozdobione pomarańczowymi i czarnymi wypustkami. Wrażenie, że unoszą się na wodze zapewniają niebieskie, przezroczyste klocki, ustawione na płytce konstrukcyjnej.

Model ma ok. 8 cm wysokości, 12 cm szerokości i 7 cm głębokości. Zestaw składa się z 203 elementów. Jego katalogowa cena to 69,99 zł. Więcej znajdziecie na LEGO.com.

LEGO 40546 Pudel

fot. LEGO

W składającym się z 304 elementów zestawie mamy figurki dwóch psów z różowymi obrożami. Większy z nich ma dodatkowo zawieszkę w kształcie serca. Zwierzaki siedzą na płytce konstrukcyjnej obok starodawnej latarni.

Model ma ok. 8 cm wysokości, 12 cm szerokości i 7 cm głębokości. Jego katalogowa cena to 69,99 zł. Więcej na LEGO.com.

LEGO 40570 Kot i mysz na Halloween

fot. LEGO

Ostatnią „zwierzęcą” propozycją od LEGO jest halloweenowy zestaw okolicznościowy z figurkami kota i myszy. Pomysł na ten zestaw jest prosty – kot bawi się z myszą w chowanego, która kryjówkę znalazła w dużej dyni. Do tego na podstawce znajdują się także miniaturowe dynie i kolorowe jesienne kwiaty.

Model ma ok. 8,5 cm wysokości. Zestaw składa się 328 elementów, a jego katalogowa cena to 59,99 złotych. Więcej na LEGO.com.

LEGO 40571 Świąteczne niedźwiedzie polarne

Ma to być zestaw na święta Bożego Narodzenia. Póki co szczegóły nie są znane, ale jest nieoficjalne zdjęcie.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE