środa, 12 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyFani klocków wspierają WOŚP. Przegląd ciekawszych ofert

Fani klocków wspierają WOŚP. Przegląd ciekawszych ofert

Jak co roku gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, i jak co roku grają z nią także fani klocków. W tym roku przygotowali sporo atrakcji.

Za zebrane pieniądze WOŚP kupi sprzęt do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Na Allegro trwają licytacje fajnych fantów, m.in. dla miłośników LEGO. Co znajdziemy wśród aukcji?

Jak zwykle, Mateusz Wawrowski z Mateusz buduje wystawił sporo autorskich konstrukcji z LEGO, m.in.:

Mateusz wystawił także fajny komplet dla miłośników LEGO – grę LEGO 3852, maskotkę i kalendarz od Promoklocki. Wylicytować go możecie tutaj>>. A sztab Politechniki Poznańskiej ma w swojej ofercie zaprojektowaną przez Mateusza, a podarowaną przez prezydenta Poznania miniaturę Pałacu im. Adama Mickiewicza. Jest tutaj>>.

Marka Rosett wspólnie z Brodatym Geekiem, Ciocią od klocków i Patrykiem z Klockowizji przygotowała 3 aukcje, na których można wylicytować unikalne zestawy klocków ze srebrnym brickiem 1×1. Są dostępne: tutaj>>, tutaj>> i tutaj>>.

Patryk z Klockowizji na licytację przeznaczył także unikatowy polybag LEGO Pirates of the Caribbean 30133 Jack Sparrow.

Siedlecki sztab WOŚP wystawił figurkę Roberta Lewandowskiego z 70 tysięcy klocków LEGO.

KLOCKON i Promoklocki proponują tegoroczny, oficjalny kalendarz ścienny LEGO z podpisami uczestników kilku edycji LEGO Masters oraz popularnych klockowych twórców internetowych.

Aktorki Urszula Dębska i Aneta Zając wystawiły na licytację nowy zestaw Lego 21319 + zdjęcie z ich podpisami.

Piotr z fanklockow.pl ponownie wystawił unikalny zestaw LEGO 40489. W zeszłym roku osoba, która go wylicytowała, nie wpłaciła pieniędzy. Teraz musi być inaczej! Licytować możecie tutaj>>.

Sandra Recka z retzka.photobricks wystawiła na aukcję m.in. fajny zestaw dla fanów duńskiej marki – autorski kalendarz z fotografiami klocków, set LEGO Creator 40602 i polybag LEGO 40194. Kalendarz jest pionowy, w formacie A3 i posiada 13 kart – tytułową + 12 miesięcy. Na każdej karcie znajduje się zdjęcie autorstwa Sandry oraz kalendarz miesięczny z zaznaczonymi imieninami, dniami wolnymi i świętami.

Zbudowane z klocków zaprojektowali unikatowy model zabytkowej kopalni „Ignacy” w Rybniku, który na aukcję WOŚP wystawił sztab w Rybniku.

Sztab WOŚP Łódź Manufaktura wystawił unikatowy model zaprojektowany przez Michała Dudę specjalnie z okazji 600. urodzin Łodzi.

Siema!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE