środa, 12 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyFurgonetka do przeprowadzek ponownie jako gratis

Furgonetka do przeprowadzek ponownie jako gratis

Zestaw LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek znów można zdobyć za wydane 850 zł na stronie LEGO.pl i w oficjalnych sklepach Duńczyków.

Set LEGO 40586 Ciężarówka do przeprowadzek będzie dostępny do 21 maja. Składa się z 301 elementów i przedstawia furgonetkę z dużą „paką”. Auto z otwieraną kabiną kierowcy i tylnymi drzwiami ma ok. 5 cm szerokości x 9 cm wysokości i 15 cm długości. W zestawie mamy dwie minifigurki, wózek do przeprowadzek oraz m.in. pianino, szafę grającą, toaletkę i obraz. Na jednym z pudełek przeprowadzkowych mamy „to Jazz Club” i to jest to „połączenie” z nowym modularem.

Czy warto się rzucać na ten zestaw? Jego katalogowa cena to 119,99 zł i tyle mniej więcej jest wart. Przy zakupach za min. 850 zł to raptem 19% (licząc z punktami VIP). To z pewnością nie powalająca oferta. Dodatkowo nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się zestaw LEGO 40589 Plac zabaw ze statkiem pirackim. LEGO reklamuje go jako “świetny prezent na Dzień Dziecka”, co oznacza, że powinien być dostępny już wkrótce. Nie wykluczone więc, że będziemy mieli kumulację dwóch gratisów.

Jeżeli jednak musicie mieć tę furgonetkę natychmiast, to warto jak zwykle skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji – tym razem ograniczając ich cenę do 850 zł. Poniżej macie ich aktualną listę. Zestawy, które ukazały się w maju oznaczyliśmy jako „NEW”. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). „EOL” to zestaw, który ma wypaść w 2023 roku (choć to wciąż wstępne i niepotwierdzone informacje!).

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratis!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE