spot_img
Strona głównaNewsyHołd dla Galileusza na stronie LEGO. Jak go zdobyć?

Hołd dla Galileusza na stronie LEGO. Jak go zdobyć?

Do 16 listopada trwa promka z dwoma gratisami – ciekawym Hołdem dla Galileusza oraz polybagiem ze świątecznymi klockami.

Listopad to czas wielu promocji, o czym przeczytacie więcej tutaj>>. Pierwsza już się zaczęła.

Co jest do zgarnięcia?

  • do 16 listopadaLEGO 40595 Hołd dla Galileusza – składa się z 307 elementów i ma ok. 19 cm szerokości, 10 cm głębokości i 9,5 cm wysokości. Mamy tu ruchomy model układu słonecznego (poruszany pokrętłem z tyłu). Do tego są: teleskop do zbudowania, biurko, komoda, mapa Ziemi, a za odkrywcą jest obraz wieży w Pizie – jego rodzinnym mieście. Dostaniemy go przy zakupach za min. 620 zł. Jego katalogowa cena to 119,99 zł.

  • do 16 listopada – LEGO 40609 Świąteczna frajda – zestaw dodatkowy VIP – kolejny tematyczny polybag. Składa się ze 146 elementów, które nawiązują do świąt. W woreczku znajdziemy m.in.: płatki śniegu, czapkę św. Mikołaja, choinki, misia, nowego kota i różne klocki z “jedzeniem”. Cena katalogowa to 44,99 zł. Próg zakupowy to 240 zł.
fot. LEGO

Gratisy powinny osiągnąć ceny katalogowe, więc można przyjąć, że za min. 620 zł otrzymamy dwa sety za 175 zł. To ok. 32% „zniżki” (licząc punkty Insiders).

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji. Poniżej macie ich aktualną listę, z ograniczeniem ceny do ok. 650 zł. „EX” to set, który jest ekskluzywny (o ile można o takich mówić). To też moment, w którym warto już decydować się na zakup zestawów, które wypadają w tym roku z produkcji (oznaczenie „EOL”).

Lista zestawów ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Do uzupełnienia koszyka posłużyć mogą breloczki za 24,99 zł:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratisy!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE