poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyHołd dla Galileusza wygrał konkurs LEGO na GwP na przyszły rok

Hołd dla Galileusza wygrał konkurs LEGO na GwP na przyszły rok

W finałowym głosowaniu na platformie LEGO Ideas użytkownicy wybierali wśród 15 projektów. Zwyciężył Hołd dla Galileusza.

To konkurs STEM, czyli wybieramy projekt związany z szeroko pojętymi naukami ścisłymi. Do wyboru było 15 projektów, zbudowanych z maksymalnie 250 elementów.

Zwyciężył Hołd dla Galileusza zaprojektowany przez użytkownika Firecracker_.

Przyszły zestaw składa się z dokładnie 250 klocków. Obok minifigurki Galileusza zawiera: obracający się model Ziemi krążącej wokół Słońca, teleskop, biurko i półkę na książki.

Hołd dla Galileusza
fot. LEGO Ideas

Wybrany projekt zostanie oficjalnym GwP (Gift with Purchase), czyli prezentem, który otrzymamy przy zakupach na stronie LEGO i w sklepach duńskiej marki.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie ukaże się nowy gratis. Możemy być niemal pewni, że przed jego wyprodukowaniem LEGO wprowadzi swoje zmiany, ale w tym przypadku będą zapewne kosmetyczne, bo zestawik wygląda zacnie.

 

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE