środa, 12 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyJak korzystnie zdobyć gratis - terenową karetkę i podwójne punkty VIP?

Jak korzystnie zdobyć gratis – terenową karetkę i podwójne punkty VIP?

Rozpoczęła się kolejna promka na stronie LEGO. Do 16 lutego do zgarnięcia będą podwójne punkty VIP i zestaw LEGO 40582 Terenowa karetka z napędem 4×4. Co kupić, by zyskać?

Ta promocja wydaje się sensowna. Nie dość że dostaniemy ładny zestaw serii City przy niewysokim progu zakupowym, to jeszcze wpadną za to podwójne punkty VIP.

Co jest do zgarnięcia?

  • 10-20 lutego – LEGO 40582 Terenowa karetka z napędem 4×4 – set serii City składa się z 162 klocków. Zbudujemy z nich karetkę, niewielki element „górskiej scenerii” i trzy minifigurki. Ten gratis otrzymamy za zakupy za min. 470 złotych (bez ograniczenia do konkretnych serii). Cena katalogowa tego zestawu to 89,99 zł i tyle mniej będzie wart po promocji.

Promocja z terenówką i podwójnymi punktami sumują się, więc za wydane 470 złotych otrzymamy ok. 90 złotych „zwrotu” w postaci terenówki i podwójne punkty VIP, czyli 45 zł. To razem ok. 29 proc. „rabatu”, czyli całkiem zacna wartość.

Co kupić?

Jak zwykle warto skupić się na zestawach ekskluzywnych i w ograniczonej dystrybucji. Poniżej macie ich zaktualizowaną w czwartek listę. „NEW” oznacza tegoroczną nowość. „EOL” to zestaw, który miał wypaść do końca 2022 roku i jeszcze tego nie uczynił, co oznacza, że to ostatnia okazja, by go kupić.

Lista zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Jeżeli polujecie na podwójne punkty VIP, to poniżej macie listę zestawów ekskluzywnych albo w ograniczonej dystrybucji, które teraz „wychodzą” najtaniej na LEGO.com. Większość tych zestawów będzie z nami jeszcze długo, więc trafią się lepsze okazje na podwójne punkty + gratisy. Jeżeli więc nie musicie ich mieć teraz, to nie warto się spieszyć.

Lista droższych zestawów ekskluzywnych lub w ograniczonej dystrybucji, które warto rozważyć przy zakupach:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO lub będą w promocyjnych cenach, gdy zdecydujecie się na ich kupno. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratis i podwójne punkty VIP!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE