sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyJak zgarnąć „za free” zestaw LEGO Sonda kosmiczna Ulysses?

Jak zgarnąć „za free” zestaw LEGO Sonda kosmiczna Ulysses?

Set LEGO Sonda kosmiczna Ulysses pojawi się na stronie LEGO 17 maja o godzinie 9:00. Jak go zdobyć?

Zestaw Creator Expert o numerze 5006744 jest dość prosty i składa się z 236 elementów. Ze względu na niewielką dostępność (był gratisem w 2021 roku) set, którego katalogowa cena to 64,99 zł, bardzo szybko pojawił się w odsprzedaży za ponad 400 złotych. Nie do końca rozumiem, skąd taki pier..lec, ale okej, o gustach się nie dyskutuje. Jeżeli, podobnie jak w zeszłym roku, liczba egzemplarzy nie będzie wysoka, to znowu ten zestaw będzie osiągał niebotyczne kwoty.

Krótka instrukcja zdobywania

We wtorek będziecie go mogli mieć za darmo, wymieniając na niego w centrum nagród VIP na stronie LEGO 1800 punktów. Co ważne, swoje punktu na ten set wymienić będą mogły prawdopodobnie jedynie osoby, które nie zrobiły tego w 2021 roku.

Jak to zrobić? To banalnie proste – 17 maja o godzinie 9:00 w centrum nagród VIP na stronie LEGO pojawi się ten set. MUSICIE mieć na swoim koncie wówczas 1800 punktów. Bez tego nic nie zdziałacie. Nie wiadomo, w której sekcji centrum nagród pojawi się Ulysses, ale bardzo prawdopodobne, że będzie to „Polecane nagrody”, „Dodaj przyszłości mocy”, albo „Dla kolekcjonerów”.

Biorąc pod uwagę, że w poprzednim roku set zniknął po ok. dwóch minutach, musicie być po prostu odrobinę przed 9:00 i odświeżać stronę. Gdy set się pojawi (może być nieco później niż punktualnie 9:00), to możliwie najszybciej kliknijcie przycisk „wymień” i włala, że tak powiem. Macie kod, ale nie macie Ulyssesa.

Czekając na sondę

Na maila dostaniecie potwierdzenie wymiany punktów i kod, który będziecie mogli wykorzystać w ciągu 60 dni przy zakupach innych zestawów – dopiero wówczas set będzie Wasz. Kod będzie ważny jedynie na LEGO.com.

Niektórzy zakładają, że zestaw może dość szybko zniknąć. I cóż – mogą mieć rację. Praktycznie to nie powinno się wydarzyć, ale w teorii, jeżeli będziecie zwlekać, możecie dostać maila, że nagroda nie jest dostępna i zwrot punktów VIP na konto. Warto więc zrobić zakupy bezpośrednio po wygenerowaniu kodu, tym bardziej że na LEGO.com jest teraz fajna akcja promocyjna. Możecie o niej przeczytać TUTAJ>>.

Powodzenia!

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE