spot_img
Strona głównaNewsyKolejne cztery sety LEGO Marvel ujawnione

Kolejne cztery sety LEGO Marvel ujawnione

Tym razem to propozycje dla najmłodszych fanów Spider-Mana i jego kolegów. Choć po te sety sięgnie zapewne też wielu starszych miłośników Marvela.

Opublikowane na stronie Duńczyków nowości serii LEGO Marvel zadebiutują – zgodnie z zapowiedziami – w marcu i nawiązują do serialu „Spidey i super-kumple”. Są to:

LEGO 10789 Samochód Spider-Mana i Doc Ock (45,99 zł)48 elementów. Zestaw zawiera minifigurki Spider-Mana i Doc Ocka, oraz samochód z dwoma świecącymi w ciemności pajęczynami.

fot. LEGO

LEGO 10790 Drużyna Spider-Mana w latarni Zielonego Goblina (159,99 zł)149 elementów. Zestaw zawiera cztery minifigurki – Milesa Moralesa, Ghosty’ego, Sandmana i Zielonego Goblina, a także wrak statku pirackiego, kolej do transportu skradzionego skarbu, jaskinię, która służy również jako więzienie, latarnię morską Zielonego Goblina i akcesoria. Latarnia ma 22 cm wysokości, 31 cm szerokości i 21 cm głębokości.

fot. LEGO

LEGO 10791 Mobilna kwatera drużyny Spider-Mana (239,99 zł)187 klocków. Zestaw zawiera pięć minifigurek – Spider-Mana, Ghost-Spidera, Milesa Moralesa, Czarnej Pantery i Rhino, oraz mobilną bazę Spidera i jego ekipy. Baza ma otwierany kokpit i tylne drzwi, w które mieszczą się roadster i quad. Rhino jest wyposażony w blaster wystrzeliwujący jajka. Do tego witrynka sklepu spożywczego.

fot. LEGO

LEGO 10995 Spider-Man – zabawa w dom (119,99 zł)25 elementów. W zestawie są: figurki Spider-Mana, Ghost-Spidera i kota Bootsie, rosnąca roślina, konewka, sieć i budynek z otwieranymi drzwiami i oknami.

fot. LEGO

Wcześniej – w styczniu zadebiutują trzy mechy Marvela, oraz cztery sety dla starszych fanów.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE