poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyKolejne oficjalne zdjęcia z uciekającym ze świątyni Indianą Jonesem

Kolejne oficjalne zdjęcia z uciekającym ze świątyni Indianą Jonesem

LEGO bawi się z nami i powoli ujawnia kolejne fotki zestawów z Indianą Jonesem, które otrzymamy już w kwietniu. Tym razem są to zdjęcia dioramy.

Węgierska strona LEGO na Facebooku umieściła sporo zdjęć zestawu LEGO 77015 Ucieczka ze świątyni. To okazja do przyjrzenia się zestawowi, który jeszcze przed premierą budzi sporo emocji.

LEGO 77015 Ucieczka ze świątyni to diorama składająca się z 1545 elementów i kosztująca 699,99 zł. W pudełku znajdziemy cztery minifigurki: Indianę Jonesa, Satipo, René Belloq, tubylca.

fot. LEGO

Diorama składa się z trzech części – wejścia, korytarza i skarba. Na końcu świątyni mamy skarb, który Indiana chce przejąć, czaszkę z klocków na ścianie i świecący klocek, który rozświetla tę scenerię. Aby dojść do wyjścia Indiana musi przejść przez dwie pozostałe części dioramy.

fot. LEGO

Mamy w nich sporo pnączy, pająków, pajęczyn, szkielet, ukryte w ścianach kolce, i – co najważniejsze – ruchomą kulę z klocków, która w filmie goniła naszego bohatera.

fot. LEGO

Na jednym ze zdjęć Satipo zwisa na winorośli i kołysze się nad przepaścią.

fot. LEGO

Jak pokazuje kolejna fota, napisy na plakietkach z tytułem filmu i cytatem z rozmowy Satipo z Indianą to niestety prawdopodobnie naklejki.

fot. LEGO

Oficjalne zdjęcia to zapowiedź, że ten zestaw lada moment wskoczy na stronę LEGO. Dodatkowo ukażą się także sety LEGO 77012 Ucieczka przed myśliwcem (159,99 zł) i LEGO 77013 Ucieczka z grobowca (279,99 zł). Więcej o nich przeczytacie tutaj>>.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE