poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyKolejne trzy zestawy LEGO Disney. Tym razem z Małą Syrenką

Kolejne trzy zestawy LEGO Disney. Tym razem z Małą Syrenką

Zestawy są inspirowane filmem Disneya „Mała syrenka”, który do kin ma wejść pod koniec maja.

W Polsce nowe przygody Małej Syrenki będzie można oglądać od 26 maja. Wówczas w kinach zadebiutuje film Roba Marshalla.

Już wkrótce zadebiutują trzy zestawy:

  • LEGO 43225 Królewska muszla Małej Syrenki – to piękny, rozbudowany (aż 1808 elementów) zestaw dla starszych fanów Disneya. Set kosztuje ok. 749,99 zł. Muszla ma 31 cm szerokości, 32 cm wysokości i 20 cm głębokości. Znajdziemy w niej skałę tronową, grotę Arielki i jaskinię Urszuli. Do tego masa detali, które wprowadzają „podmorski” klimat. W zestawie mamy pięć minifigurek: Arielkę, Urszulę, króla Trytona, Karinę i Indirę, oraz dwie figurki – Sebastiana, Florka. Zestaw ma oficjalnie zadebiutować 4 maja, ale jest już dostępny w przedsprzedaży. Początkowo zapewne będzie jedynie w dystrybucji ekskluzywnej.
fot. LEGO

  • LEGO 43213 Historyjki Małej Syrenki134 elementów, cena: 89,99 zł. To kolejna „książka” w kolekcji LEGO Disney. Mamy tu w jednej części podmorską scenerię z kryjówką Arielki, a z drugiej – jaskinię widźmy Urszuli. Poza Arielką i Urszulą w zestawie jest także minilaleczka księcia Eryka. Oczywiście całą scenkę dzieci mogą złożyć w „książeczkę”, zamykaną kluczykiem. Zestaw jest skierowany dla dzieciaków od 5. roku życia. Zestaw premierę będzie miał 1 maja, ale jest już dostępny w przedsprzedaży.
fot. LEGO

  • LEGO 43229 Skrzynia ze skarbami Arielki – 370 elementów, cena: 209,99 zł. To zamykana szkatułka, którą dzieciaki mogą dowolnie dekorować, wykorzystując przy tym m.in. klocki z zestawu. W tej skrzynce są dwie tajne szuflady, a przekręcenie kluczyka powoduje obrót Arielki niebieskiej „diamentowej” sukience oraz Sebastiana i Florka. Do tego mamy bransoletkę i elementy charakterystyczne dla serii DOTS. Skrzynia ma 9 cm wysokości, 19 cm szerokości i 9 cm głębokości. Zestaw przeznaczony jest dla dzieciaków pięcioletnich i starszych. Zadebiutuje 1 czerwca.
fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE