poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyKolejny LEGO Store powstanie na Śląsku

Kolejny LEGO Store powstanie na Śląsku

Już w czerwcu w Galerii Katowickiej prawdopodobnie otwarty zostanie nowy, siódmy już oficjalny sklep LEGO w naszym kraju.

Sklepy Duńczyków znajdują się w pięciu polskich miastach – Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku i dwa w Warszawie.

Jak informuje portal propertynews.pl, 1 czerwca otwarty ma zostać siódmy sklep LEGO – w Katowicach. LEGO Store w Galerii Katowickiej ma mieć aż 350 mkw. i znajdować się niedaleko wejścia do galerii

Właśnie finalizujemy umowę z marką LEGO, która chce uruchomić w Galerii Katowickiej największy salon sprzedaży w naszym regionie – powiedziała Ilona Szafer, head of retail w Polsce w firmie Savills IM.

Z pewnością spodziewać się możemy, że w czasie oficjalnego otwarcia LEGO Store Katowice będą zarówno tematyczne ekspozycje, jak i specjalny gratis. Damy Wam znać, gdy informacja zostanie potwierdzona przez LEGO i pojawią się konkrety.

**

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE