sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyLEGO 40577 Wielkie schody Hogwartu - tak wygląda lipcowy GwP

LEGO 40577 Wielkie schody Hogwartu – tak wygląda lipcowy GwP

Zapowiada się kolejna gratka na LEGO.com. Gratisem przy zakupach w lipcu będzie m.in. zestaw LEGO 40577 Wielkie schody Hogwartu.

Zestaw prezentuje się na pierwszych zdjęciach bardzo dobrze. Poza charakterystycznymi schodami mamy także minifigurkę Hermiony Granger, a na ścianach portrety wielu czarodziejów.

Aby uzyskać ten składający się z 224 elementów set trzeba będzie wyłożyć (prawdopodobnie na sety serii Harry Potter) równowartość 130 euro, czyli ok. 610 złotych. Zestaw LEGO 40577 Wielkie schody Hogwartu ma być dostępny jako GwP od 15 do 31 lipca. Choć patrząc na atrakcyjność tego gratisu można przyjąć, że zniknie dużo szybciej.

W tym czasie będzie także prawdopodobnie drugi gratis – polybag 30435 Zbuduj własny zamek Hogwart (67 elementów). Do zgarnięcia będzie za wydane 40 euro, czyli ok. 185 złotych.

fot. LEGO

Oczywiście, promki będą się „sumowały”, czyli za jedne zakupy będą do zgarnięcia dwa zestawy.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE