spot_img
Strona głównaNewsyLEGO Atak giganotozaura i terizinozaura. Są już zdjęcia!

LEGO Atak giganotozaura i terizinozaura. Są już zdjęcia!

Zestaw 76949 LEGO Atak giganotozaura i terizinozaura to jeden z 11 (licząc Duplo) z serii Jurassic World, które pojawią się w sklepach 17 kwietnia. Dzięki oficjalnym zdjęciom LEGO umieszczonym na stronie niemieckiego sklepu wiemy, jak wygląda.

Zdecydowana większość nowych setów ma związek z nowym, planowanym na czerwiec filmem „Jurassic World Dominion”. Tak jest także w przypadku zestawu 76949. Zdjęcia setu zostały udostępnione na stronie brick-x-treme.de.

Co znajdziemy w pudełku?

W pudełku znajdziemy dwie figurki dinozaurów – giganotozaura i terizinozaura. Obie są naprawdę duże, a to wprost nawiązanie do filmu, w którym oba zwierzaki będą odgrywać ważne role. Giganotozaur jest zaprojektowany całkowicie od nowa. W przypadku terizinozaura korpus (jeżeli tak można określić tę część dinozaura) do złudzenia przypomina korpus indoraptora z zestawu 75930 Jurassic World – Atak indoraptora z roku 2018. Jedyna zauważalna różnica to inne malowanie.

W zestawie będzie sześć minifigurek: dr Ellie Sattler, Owena Grady’ego, Claire Dearing i Kayli Watts, Alana Granta i dr Henry’ego Wu. Grant i Wu będą figurkami ekskluzywnymi.

Minifigurki umieścić będziemy mogli w dwupiętrowej placówce badawczej z małym garażem na quada i lądowiskiem helikoptera na dachu, punkcie obserwacyjnym, helikopterze i quadzie.

LEGO Atak giganotozaura i terizinozaura – cena

76949 będzie największym z 11 nowych setów Jurrasic World, które 17 kwietnia pojawią na rynku. Będzie składał się z 810 elementów. Kosztować ma 119,99 euro (na stronie sklepu, z którego pochodzą zdjęcia to 104 euro). Polska przewidywana cena to 589,99 zł.

Ma być dla dzieci od 9. roku życia, ale dzieci po 18-tce też pewnie po niego chętnie sięgną.

Więcej szczegółów znajdziecie w recenzji tego setu AshNFlasha na YouToubie, który kupił go w Kanadzie.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Jurassic World. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE