poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyLEGO Ideas Kwartet jazzowy już w sprzedaży. Z podwójnymi punktami VIP

LEGO Ideas Kwartet jazzowy już w sprzedaży. Z podwójnymi punktami VIP

Zestaw LEGO Ideas Kwartet jazzowy (21334) to dość oryginalna propozycja, skierowana głównie do dorosłych fanów LEGO. Można go już kupić na stronie LEGO. Z podwójnymi punktami VIP.

Set LEGO Ideas Kwartet jazzowy (21334) zawiera złożone z klocków figurki pianistki, kontrabasisty, trębacza i perkusisty oraz modele ich instrumentów: fortepianu, kontrabasu, trąbki i perkusji.

Scena, na której „występują” muzycy ma 43 centymetrów szerokości i 16 centymetrów głębokości. Model z figurkami na scenie ma 20 centymetrów wysokości. Co ciekawe, scenę można rozdzielić, dzięki czemu w dość dowolny sposób ustawiać poszczególnych muzyków i ich instrumenty.

LEGO Ideas Kwartet jazzowy
fot. LEGO

Warto przypomnieć, że projekt zestawu przygotował na platformie LEGO Ideas użytkownik Hsinwei Chi. Pomysł zdobył 10 tys. głosów wparcia w lutym 2021 roku, a zatwierdzony do produkcji w październiku 2021 roku.

Instrukcje budowania każdego z muzyków i każdego instrumentu znajdują się w osobnych broszurach, co umożliwia budowanie modelu z rodziną czy przyjaciółmi.

Zestaw LEGO Ideas Kwartet jazzowy (21334) składa się z 1606 elementów, a jego katalogowa cena to 479,99 złotych. Do 30 czerwca na LEGO.com można go zdobyć z podwójnymi punktami VIP.

fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE