wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyLEGO potwierdza daty Weekendu Insiders, Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku

LEGO potwierdza daty Weekendu Insiders, Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku

Na LEGO.pl pojawiły się podstrony dotyczące trzech listopadowych akcji promocyjnych. Dzięki nim mamy potwierdzenie dat.

Weekend LEGO Insiders 2023 to weekend poprzedzający wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku. Rozpocznie się 18 listopada, a zakończy 19 listopada.

Czarny Piątek LEGO 2023 wystartuje 24 listopada i potrwa do 27 listopada. Ten ostatni dzień to także Cyberponiedziałek LEGO 2023.

Na powyższych stronach nie ma jeszcze potwierdzenia gratisów, jakie mamy wówczas otrzymać. Wiadomo już jednak, że zarówno w czasie Weekendu Insiders, jak i Black Friday LEGO dostępne będą podwójne punkty LEGO Insiders i przecena części zestawów.

W czasie Weekendu Insiders gratisem ma być set LEGO 40601 Majisto. Składa się on z 365 elementów, więc będzie większy niż oryginał – zestaw LEGO 6048 Warsztat Wizarda z 1993 roku, który liczył 185 klocków. Poza magiem Majisto w pudełku znaleźć mamy także dwóch rycerzy.

stary zestaw z czarodziejem (fot. LEGO)

W Weekend Insiders jako GwP mamy też dostać zestaw serii Creator, ale nie wiadomo, jaki. Ma składać się z 271 elementów.

W czasie LEGO Black Friday i Cybermonday dostępne mają być też nowe nagrody w centrum nagród LEGO Insiders – prawdopodobnie, m.in. LEGO 5008074 Szary zamek oraz LEGO 5007869 Walkman.

24 listopada zadebiutuje także LEGO 76269 Wieża Avengersów (więcej o niej przeczytacie tutaj>>). Do niej gratisem ma być poniższy gratis.

Okazji i gratisów będzie zapewne więcej. Damy Wam znać, gdy tylko pojawią się kolejne informacje.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE