spot_img
Strona głównaNewsyLEGO Star Wars Days - jakie gratisy czekają?

LEGO Star Wars Days – jakie gratisy czekają?

Coroczne święto fanów LEGO i „Gwiezdnych Wojen” rozpocznie się 1 maja i potrwa tydzień – do 7 maja. Jakie atrakcje przygotowano?

Większość z nas kojarzy Dzień Star Wars, który przypada 4 maja, ale poniższe promocje będą obowiązywać cały tydzień.

Promocje online i w sklepach stacjonarnych

  • LEGO 40591 Gwiazda Śmierci II – set składa się z 289 elementów. Wewnątrz jest miniaturowa sala tronowa. Gwiazda stoi na podstawce z jubileuszową plakietką z okazji 40. rocznicy premiery „Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi”. Model ma 15 cm wysokości i 9 cm średnicy. Set wyceniony jest na 119,99 zł. Dostaniemy go za zakupy zestawów serii Star Wars za min. 700 złotych.

fot. LEGO
  • LEGO 30654 X-Wing Starfighter – to polybag, w którym znajdziemy 87 elementów. Dostaniemy go przy zakupach artykułów SW za min. 180 zł. To jednak set, który jest dostępny w wielu miejscach za ok. 20 zł.
fot. LEGO
  • podwójne punkty VIP – na wszystkie zestawy Star Wars.

TYLKO w sklepie online

  • 20% zniżki (prawdopodobnie) na zakup wybranych zestawów – otrzymamy je w formie kuponów za 100 punktów VIP w centrum nagród VIP. Jakie zestawy będą objęte zniżkami – nie wiadomo. Możliwe, że będą to zniżki na sety z listy dostępnych z pięciokrotnymi punktami VIP w sklepach stacjonarnych (patrz niżej).

TYLKO w sklepach stacjonarnych

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE