sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyLEGO wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości” od 1 kwietnia w sklepach

LEGO wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości” od 1 kwietnia w sklepach

Potwierdziły się doniesienia, o których informowaliśmy kilka dni temu. Od pierwszego kwietnia będziemy mogli kupić zestaw 10300 LEGO wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości”.

Przypomnijmy, że samochód z „Powrotu do przyszłości” DeLorean DMC-12 to jedyne dziecko DeLorean Motor Company. Ten dwuosobowy sportowy samochód był produkowany w latach 1981-1983. Wówczas zachwycał designem i charakterystycznymi, otwieranymi do góry drzwiami. Rynku jednak nie podbił, ale dzięki filmowej trylogii „Back to the Future” (1985-1990), w której „zagrał” wehikuł czasu, zyskał nieśmiertelność.

Zbuduj przyszłość z przeszłości

Teraz – to już pewne – będziemy mogli go zbudować z klocków. Dokładnie z 1872 elementów. Zestaw z serii Creator Expert ma pojawić się na rynku 1 kwietnia. Kosztować będzie 799,99 zł.

Wśród elementów zestawu LEGO wehikuł czasu z „Powrotu do przyszłości” znajdują się: otwierane do góry drzwi, koła, które można złożyć do lotu, podświetlany kondensator strumienia, deska rozdzielcza z nadrukowanymi datami, otwierana maska, a także deskolotka i wymienne tablice rejestracyjne z napisem „OUTATIME”. W zestawie będą też minifigurki doktora i Marty’ego McFly’a.

Zbudować będzie można jedną z trzech wersji auta. Wersja pierwsza ma maszt z piorunochronem i reaktor plutonowy, wersja druga ma reaktor Mr. Fusion i pozwala złożyć koła do lotu, a wersja trzecia ma opony z białymi ścianami bocznymi i obwód drukowany.

Złożony model ma ok. 12 cm wysokości, 35 cm długości i 19 cm szerokości.

 

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Creator Expert. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE