poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyNaleciał gwiezdny superniszczyciel od LEGO

Naleciał gwiezdny superniszczyciel od LEGO

LEGO 75356 Gwiezdny superniszczyciel typu Executor to set wydany z okazji 40. rocznicy premiery „Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi”.

Zestaw serii Star Wars LEGO 75356 Gwiezdny superniszczyciel typu Executor zadebiutuje 1 maja, ale można go już zamawiać w przedsprzedaży. Cena to 329,99 zł.

fot. LEGO

Set składa się z 630 elementów. Zbudujemy z nich model najpotężniejszego z imperialnych statków kosmicznych – gwiezdnego superniszczyciela typu Executor, który był flagowym okrętem Dartha Vadera z klasycznej trylogii „Gwiezdne Wojny”. Zestaw zawiera też dwa gwiezdne niszczyciele, które „latają” obok głównego modelu (na przezroczystych klockach).

fot. LEGO

Model można umieścić na stojaku, który ma tabliczkę z napisem i tabliczkę z okazji 40. rocznicy premiery „Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi”.

Klockowy superniszczyciel typu Executor ma 14 cm wysokości, 43 cm długości i 18 cm szerokości.

Więcej szczegółów na stronie LEGO.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE