poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyNowy modular - klub jazzowy oficjalnie zaprezentowany

Nowy modular – klub jazzowy oficjalnie zaprezentowany

Na stronie LEGO pojawiał się wyczekiwany nowy modular – set LEGO 10312 Klub jazzowy.

Zestaw serii Icons składa się z 2899 elementów. Nowy modular to tak naprawdę dwa sąsiadujące budynki – klubu jazzowego oraz mniejszej pizzerii. Jego łączne wymiary to 30 cm wysokości, 25 cm szerokości i 26 cm głębokości.

Składający się z trzech kondygnacji (parter + dwa piętra) klub jazzowy ma czerwoną fasadę z wiszącym na nim dużym szyldem. Nad wejściem jest zapowiedź występów „Live music all night and magic show”. Obok jest afisz. W środku mamy kilka pomieszczań, m.in. scenę jazzową i garderobę zespołu.

Pizzeria jest dużo mniejsza (parter + piętro), ma ściany z żółtych klocków. Przed nią znajduje się przeznaczony dla klientów stół z krzesłami i parasolem. Na fasadzie jest również niewielka reklama zakładu krawieckiego, który znajduje się na piętrze tego budynku. Na dachu budynku jest niewielka szklarnia.

W zestawie jest osiem minifigurek, a wśród nich: trzech muzyków (kontrabasista, perkusista, piosenkarz), krawca z nożyczkami, piekarza, dostawcy pizzy na zielonym skuterze oraz klienta pizzerii.

fot. LEGO

Zestaw kosztować będzie 1099,99 zł. Zadebiutuje 4 stycznia. Więcej na stronie LEGO.

Do zestawu dodawany ma być gratis LEGO 40586 Furgonetka z pizzą. Ale prawdopodobnie nie będzie to na początku, a pod koniec stycznia. Damy Wam znać!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE