wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyNieoficjalne zdjęcie setu LEGO 31132 Statek wikingów

Nieoficjalne zdjęcie setu LEGO 31132 Statek wikingów

Pojawiło się kolejne nieoficjalne zdjęcie setu LEGO 31132 Statek wikingów. Nie jest dobrej jakości, ale prezentuje dość szczegółowo, co znajdziemy w zestawie.

Zdjęcie zestawu LEGO Creator 3 w 1 31132 Statek wikingów zostało opublikowane w katalogu duńskiego sklepu KiDS Coolship.

Co już wiemy?

Uwagę zwraca przede wszystkim sam statek wikingów. Jest dość smukły, a na burtach ma rzędy tarczy z klocków, co oznacza, że nie będą z nich raczej korzystać wikingowie. Zagadką jest żagiel. Zdjęcie nie jest na tyle wyraźne, by z całą pewnością stwierdzić, czy jest materiałowy, czy z klocków. Dolna jego część sugeruje jednak, że będzie – podobnie jak w zestawie 31109 Statek piracki – wykonany z klocków.

Zestaw zawiera cztery minifigurki wikingów – dwóch panów i dwie panie. Do tego mamy krowę oraz oczywiście węża Midgard.

Według najnowszych doniesień alternatywne modele, które będzie można wybudować z tego zestawu, to dom wikingów i wilk Fenrir, który wywodzi się z mitologii nordyckiej.

Ile to będzie kosztować

Zestaw, którego premierę zapowiedziano na 1 czerwca, składać się będzie z 1192 klocków. Jego cena w Europie to 119,99 euro, czyli ok. 550 złotych.

A na koniec porównanie z podobnym zestawem z 2005 roku o numerze 7018. Dziś kosztuje on ponad 2 tysiące złotych.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Creator. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE