sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyOstatnie godziny by zamówić sety z pierwszej serii BDP

Ostatnie godziny by zamówić sety z pierwszej serii BDP

Tylko do godz. 21:00 w środę mamy możliwość zamawiania nowych zestawów w ramach BrickLink Designer Program. Pozostały już tylko dwa.

BrickLink Designer Program to konkurs, w którym realizowane są wybrane przez społeczność i jury pomysły fanów LEGO. To unikalne zestawy. Procedura jest prosta – zamawiamy (maksymalnie 2 sztuki każdego setu), LEGO pobiera/”mrozi” pieniądze na naszym koncie, oddaje je w ciągu max 14 dni, a gdy zestawy będą gotowe do wysyłki (połowa lipca) pobierze je ostatecznie i wyśle zamówienie.

LEGO wyda maksymalnie 30 tys. sztuk każdego zestawu. Na ten moment stan wygląda następująco:

Opisy zestawów:

  • Sklep wielobranżowy (649,99 zł) – 1906 el. – to sklep w centrum górniczej miejscowości na Dzikim Zachodzie. Wewnątrz jest lada i półki z produktami (sprzęt górniczy, konserwy, butelki z napojami), a na zewnątrz – spora „weranda” z bujanym fotelem oraz skrzyniami z owocami i warzywami. Do tego wóz ciągnięty przez dwa konie oraz pięć minifigurek. Model ma 36,5 cm szerokości, 30,9 cm długości i 19,5 cm wysokości. To projekt Polaka Łukasza Łyciuka.

  • wyprzedane! Górska twierdza (1599,99 zł) – 3995 el. – to projekt górskiej fortecy, która składa się z dolnego i górnego zamku, połączonych mostem. Projekt utrzymany jest w surowej, zimowej kolorystyce. Model jest składany. W wersji otwartej ma 49,2 cm szerokości, 63,1 cm długości i 59 cm wysokości. Długość zamkniętej bryły to 39 cm. W zestawie jest 9 minifigurek. To projekt kolejnego Polaka, ukrywającego się pod nickiem sleepless_night_bricks.

  • Paryska ulica (1349,99 zł) – 3532 el. – widowiskowy fragment paryskiej ulicy. Duża kamienica (w zasadzie to dwie kamienice, przedzielone schodami) na parterze ma m.in. piekarnię, kwiaciarnię i bistro. Na pierwszym piętrze znajdują się duży salon, kuchnia i sala bilardowa. Na drugim piętrze są: dwupokojowe mieszkanie z łazienką i sypialnia. Na trzecim piętrze jest małe mieszkanie. Do tego 7 minifigurek. Model ma 19,1 cm szerokości, 51,3 cm długości i 33,6 wysokości.

  • wyprzedane! Stara lokomotywownia (999,99 zł) – 2331 el. – to stara, zbudowana z cegieł parowozownia z warsztatem wewnątrz. Budynek ma 6 dużych okien i dwie pary drzwi, którymi do wnętrza może wjechać lokomotywa do przeglądu. Obok znajduje się drugi tor z drezyną. W zestawie jest sześć minifigurek. Model ma 27 cm szerokości, 52,9 cm długości i 22,9 cm wysokości.

  • wyprzedane! Budka z przekąskami (209,99 zł) – 539 el. – to bar z przekąskami, wyposażony m.in. w frytkownicę, maszynę do koktajli mlecznych, grill i lodówkę. W zestawie 2 minifigurki. Model ma 18,2 cm szerokości, 20 cm długości i 14,6 cm wysokości.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE