wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyNowe zestawy Ninjago są już na stronie LEGO

Nowe zestawy Ninjago są już na stronie LEGO

Na stronie duńskiego producenta klocków pojawiły się nowe sety z popularnymi wojownikami. Jest ich aż jedenaście.

To nowości, które będą dostępne w styczniu i w marcu.

styczeń 2024

fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 71804 Mech Bojowy Arina – 104 elementy – to zestaw 4+. Oprócz mecha są tu także stojak na katany oraz kamienny postument. Do tego minifigurki Arina i wojownik Wilczej Maski.
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
  • LEGO 71808 Mech żywiołu ognia Kaia (129,99 zł) – 322 elementy – mamy tu dwa mechy – Kaia (16 cm wysokości) oraz mniejszy Klanu Wilka. Do tego cztery minifigurki: Kaia i Zane’a z katanami, Jordany z mieczem i wojownika wilczej maski.
fot. LEGO
  • LEGO 71809 Smoczy mistrz Egalt (329,99 zł) – 532 elementy – smok o wymiarach 17 cm wysokości, 46 cm długości i 36 cm szerokości ma ruchome nogi, ogon, głowę i foliowe skrzydła, miecz oraz uchwyt na katanę na plecach. W zestawie pięć minifigurek – Sora, Lloyd, Nya, Cinder i Ras.
fot. LEGO

marzec 2024:

  • LEGO 71815 Smocza bitwa Kaia (174,99 zł) – 120 elementów – Poza tytułowym smokiem mamy tu cztery minifigurki: wspinacz Kai z mieczem, Wyldfyre z kataną, strażnik Wilczej Maski z włócznią oraz wojownik Wilczej Maski z mieczem.
fot. LEGO
  • LEGO 71817 Mech mocy żywiołu Lloyda (89,99 zł) – 253 elementy – mech ma ruchome ręce i nogi, obrotowy tułów, dwie duże katany i kokpit z miejscem na minifigurkę. W zestawie są też trzy minifigurki – Lloyd z kataną, Nya z mieczem i Cinder z mieczem.
fot. LEGO

Wszystkie przyszłoroczne zapowiedzi znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE