wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyNowości LEGO 2023: Avatar. Wiemy, jak będą wyglądać kolejne zestawy tej serii

Nowości LEGO 2023: Avatar. Wiemy, jak będą wyglądać kolejne zestawy tej serii

Pięć nowych zestawów z długonogimi niebieskimi minifigurkami trafi na sklepowe półki już 1 stycznia 2023 roku.

Na początku przyszłego roku dostępne będą następujące zestawy:

LEGO 75575 Odkrycie ilu

Zestaw składa się ze 179 elementów. Mamy w nim figurkę ilu, minifigurki Tsireyi i Tuk oraz model rafy koralowej Pandory. Figurka ilu (bez podstawki) ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm szerokości i 21 cm głębokości. Set kosztować będzie 119,99 złotych.

LEGO 75576 Przygoda ze skimwingiem

W pudełku znajdziecie 259 elementów, z których można zbudować ruchomą figurkę skimwinga, minifigurki Tonowariego i Jake’a Sully’ego oraz scenerię rafy koralowej. Figurka skimwinga (bez podstawki) ma 6 cm wysokości, 33 cm długości i 33 cm szerokości. Cena katalogowa to 159,99 zł.

LEGO 75577 Łódź podwodna Mako

To już większy, bo składający się z 553 elementów zestaw. Przede wszystkim mamy tu łódź podwodną, która (bez podstawki) ma 7 cm wysokości, 29 cm długości i 14 cm szerokości. Jeżeli dobrze przyjrzycie głównym kabinom, to zauważycie, że to łódź podwodna, która przecieka, bo frontowe szyby nie zakrywają całych kabin. Ale to zapewne jakaś niezwykła technologia długonogich, której my nie zrozumiemy.

Z klocków zbudujemy także trzy scenerie z pandoriańskimi koralowcami, w tym jaskinię, oraz minifigurki Neteyama, Ao’nunga, Spidera i pułkownika Quadritcha.

Cena to 259,99 zł.

LEGO 75578 Dom na rafie klanu Metkayina

Zestaw składa się z 528 elementów. Przedstawia dom klanu Metkayina wśród drzew namorzynowych nad kolorową rafą koralową Pandory. Do tego mamy minifigurki Naytiri, Kiri, Ronal i Tonowariego, a także drobne elementy, jak: łódź, wiosło, pochodnię, włócznię Tonowariego, różne artykuły spożywcze i przybory kuchenne.

Chata ma 19 cm wysokości, 41 cm szerokości i 25 cm głębokości. Cena katalogowa to 379,99 zł.

LEGO 75579 Payakan the Tulkun & Crabsuit

Zestaw składa się z 761 elementów. Mamy tutaj: ruchomą figurkę tulkuna, łódź podwodną w kształcie kraba oraz minifigurki Lo’aka, Tsireyi i operatora łodzi.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE