wtorek, 18 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyOficjalne zdjęcia gratisu z Galileuszem

Oficjalne zdjęcia gratisu z Galileuszem

Zestaw LEGO 40595 Hołd dla Galileusza, który będziemy mogli zdobyć od 1 do prawdopodobnie 9 listopada, jest już na polskiej stronie LEGO.

Zestaw LEGO 40595 Hołd dla Galileusza składa się z 307 elementów. Jak widać na poniższych zdjęciach nie odbiega on klimatem i formą od oryginalnego projektu z LEGO Ideas.

fot. LEGO

Zestaw ma ok. 19 cm szerokości, 10 cm głębokości i 9,5 cm wysokości. Z ciekawych rozwiązań jest ruchomy model układu słonecznego (poruszany pokrętłem z tyłu). Do tego są: teleskop do zbudowania, biurko, komoda, mapa Ziemi, a za odkrywcą jest obraz wieży w Pizie – jego rodzinnym mieście.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, zestaw LEGO 40595 Hołd dla Galileusza ma być dostępny jako gratis od 1 do 9 października przy zakupach za ok. 570-600 zł. Jego katalogowa cena to 119,99 zł.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE