poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyOficjalne zdjęcia i szczegóły Ornitoptera

Oficjalne zdjęcia i szczegóły Ornitoptera

Na polskiej stronie LEGO pojawił się wyczekiwany przez wielu fanów zestaw LEGO 10327 Diuna – Atreides Royal Ornithopter. Zadebiutuje w lutym przyszłego roku, ale jest już w przedsprzedaży.

Zestaw serii Icons LEGO 10327 Diuna – Atreides Royal Ornithopter składa się z 1369 elementów i przestawia replikę statku powietrznego rodu Atrydów z rozkładanymi skrzydłami (można jest ustawić w trybie lotu lub lądowania) i otwieranym podwoziem. To model z filmu „Diuna” z 2021 roku.

fot. LEGO

Z rozłożonymi skrzydłami Oritopter ma 23 cm wysokości, 57 cm długości i 79 cm szerokości.

W zestawie jest 8 minifigurek: Paul Atreides, Lady Jessica, Gurney Halleck, Chani, Leto Atreides, Liet Kynes, Duncan Idaho i baron Harkonnen w swojej długiej szacie.

fot. LEGO

Set LEGO 10327 Diuna – Atreides Royal Ornithopter zadebiutuje 1 lutego 2024 roku i kosztować będzie 779,99 zł. Można go jednak już zamawiać w przedsprzedaży na stronie LEGO.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2023.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE