poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyPierwsze foty LEGO 42145 Helikopter ratunkowy Airbus H175 i innych setów

Pierwsze foty LEGO 42145 Helikopter ratunkowy Airbus H175 i innych setów

W internecie pojawił się nowy tajwański katalog LEGO, a w nim zdjęcia pięciu nowych setów.

Chodzi o dwa zestawy Technic i trzy nowe kalendarze adwentowe.

Nowości Technic

Po raz pierwszy zobaczyć możemy sety Technic, które mają mieć premierę w sierpniu – LEGO 42145 Helikopter ratunkowy Airbus H175 oraz 42144 Waste Handler. Oba wyglądają bardzo dobrze.

Zestaw 42145 Helikopter ratunkowy Airbus H175 składać się będzie z 2001 elementów i kosztować 949,99 złotych. Jak widzimy na zdjęciu helikopter ma przesuwne boczne drzwi. Kabina ma być zbudowana z białych, czarnych i czerwonych klocków, a ogon z żółtych i czerwonych. Model ma mieć aż 70 cm długości.

fot. LEGO

Ciekawie zapowiada się również zestaw 42144 Waste Handler. Wiadomo już, że będzie składać z 835 elementów i kosztował 569,99 złotych. To pojazd pracujący na wysypisku śmieci. Czerwono-czarna maszyna będzie mieć oczywiście ruchome ramię i chwytak do podnoszenia przedmiotów. Konstrukcja ma mieć stabilizujące, ale też pracujące wsporniki.

fot. LEGO

Trzy kalendarze adwentowe

W tajwańskim katalogu znalazły się także niewielkie zdjęcia przyszłych kalendarzy adwentowych dla serii City (60352), Harry Potter (76404) i Friends (41706).

fot. LEGO

W kalendarzu City znajdą się m.in.: Święty Mikołaj, pięć innych minigurek i biały źrebak. W kalendarzu Friends są m.in. cztery minilaleczki i renifer. W Harrym Potterze można zobaczyć natomiast Nimfadorę Tonks z różowymi włosami, Harry’ego Pottera, oraz miniaturowy Hogwarts Express.

 

**

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE