poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyPocztówka z Australii, piniata, żonkile i serce są już na stronie LEGO

Pocztówka z Australii, piniata, żonkile i serce są już na stronie LEGO

To cztery małe, pełne uroku zestawy, które dostępne będę jedynie na stronie LEGO i stacjonarnych sklepach Duńczyków.

Przy opisywaniu nowości LEGO skupiamy się na zestawach najpopularniejszych – seriach City, Marvel, Star Wars, Technic. Ale wśród maleństw są także urocze sety. Do nich z pewnością zaliczyć można cztery ekskluzywne sety, które będziemy mogli kupić już 1 stycznia:

Okolicznościowe – LEGO 40638 Ozdoba w kształcie serca (59,99 zł) – zestaw zawiera 254 elementy, w tym wieszak i dodatkowe akcesoria do personalizacji serca. Serce z wieszakiem ma 19 cm wysokości i 20 cm szerokości.

fot. LEGO

Okolicznościowe – LEGO 40644 Piniata (44,99 zł) – z 206 elementów zbudujemy figurkę kolorowego osła z ruchomą głową, szyją, ogonem, nogami i uszami. W piniacie można ukryć małe klocki imitujące cukierki, które po otworzeniu będą wypadać jak w meksykańskiej wersji zabawki. Piniata ma 10 cm wysokości, 5 cm szerokości i 5 cm głębokości.

fot. LEGO

Icons – LEGO 40646 Żonkile (59,99 zł) – 216 klocków, które umożliwiają zbudowanie dwóch żółtych i dwóch białych kwiatów z ruchomymi listkami. Łodygi żonkili mają 30 cm wysokości.

fot. LEGO

Creator – LEGO 40651 Pocztówka z Australii (69,99 zł)191 elementów. To już piąta pocztówka 3D od LEGO. Na tej przedstawione są charakterystyczne symbole australijskiego krajobrazu, w tym szopa, wiatrak, eukaliptus, kwiaty pustyni, kakadu i znak drogowy ostrzegający przed kangurami. Pocztówka ma 10 cm wysokości, 15 cm szerokości i 5 cm długości.

fot. LEGO

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE