poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyPocztówki z klocków LEGO wkrótce powrócą?

Pocztówki z klocków LEGO wkrótce powrócą?

Dwa zestawy – Pocztówka z Nowego Jorku i Pocztówka z Pekinu pojawiły się na początku roku na chwilę na stronie duńskiego producenta i… zniknęły. Teraz LEGO pocztówki mają powrócić.

Oba zestawy z serii Creator są „dostępne” w sekcji z instrukcjami na LEGO.com (40519 i 40654). To może sugerować, że nietypowe pocztówki powrócą i będziemy mogli je kupić.

Nie wiadomo, co było przyczyną zaniechania sprzedaży tych zestawów na początku roku. Niewielkie zdjęcie instrukcji do zestawu 40519 Pocztówka z Nowego Jorku nie przesądza, czy była to kwestia jakiegoś konstrukcyjnego błędu. Faktem jest to, że numer zestawu z budowlami z Pekinu został zmieniony z 30420 na 40654, co może uprawdopodobniać wersję o poprawkach.

Zestaw LEGO 40519 Pocztówka z Nowego Jorku składał się z 253 części, a jego katalogowa cena to 69,99 zł.

Zestaw LEGO 40520 Pocztówka z Pekinu składał się z 280 klocków. Jego katalogowa cena to także 69,99 zł.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy i w jakiej cenie pojawią się stare/nowe zestawy z pocztówkami. Gdy ta informacja zostanie potwierdzona, damy Wam znać.

Jeżeli szukacie zapowiedzi wszystkich setów LEGO na najbliższe miesiące, to ciekawą listę znajdziecie także na Afols.pl.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE