poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyPodwójne punkty VIP ponownie na LEGO.com

Podwójne punkty VIP ponownie na LEGO.com

Od 12 do 13 lipca za zakupy na stronie LEGO.com naliczane będą podwójne punkty VIP. To okazja, żeby kupić wypatrzony ekskluzywny zestaw zdobywając większą liczbę punktów, które później można wymienić m.in. na zniżki na kolejne zakupy.

Jeżeli jakimś cudem nie planujecie wydać majątku na Amazon Prime Day, który także odbywa się od 12 do 13 lipca, to w tych dniach możecie zgarnąć podwójne punkty VIP.

Oczywiście, warto „zaczaić” na jeżeli macie upatrzony set dla siebie i nie jest on jeszcze w szerokiej dystrybucji, albo jeżeli dystrybucja zestawu ma charakter ekskluzywny, czyli jest i będzie on dostępny jedynie na LEGO.com lub w sklepach duńskiej marki. Warto też zerkać, czy zestaw nie wypada na koniec roku, by go po prostu nie przegapić w dobrej cenie.

Co warto kupić z podwójnymi punktami VIP?

Poniżej macie zaktualizowaną listę zestawów, którym warto się przyjrzeć. Zestawy ekskluzywne oznaczone są skrótem „EX”, a wypadające na koniec roku – skrótem „EOL”. Dodatkowo przy niektórych setach znajdziecie komentarze. Na zestawy z serii Harry Potter decydujcie się tylko jeżeli jesteście niecierpliwi, ponieważ od 15 lipca za zakupy czarodzieja do zgarnięcia będzie świetny GwP – set LEGO 40577 Wielkie schody Hogwartu. Więcej o nim przeczytacie TUTAJ>>.

Przede wszystkim jednak warto kupić sety w promocji. Zestawów jest sporo (wszystkie są TUTAJ>>), ale przy ok. 10-procentowej zniżce wynikającej z podwójnej liczby punktów opłaca się nabycie tych zestawów:

A tu macie listę pozostałych setów wartych rozważenia przy zakupach:

Warto przypomnieć, że przez cały lipiec podwójne punkty otrzymacie za zakup dwóch zestawów: 10946 Rodzinne biwakowanie (129,99 zł) i 76948 Ucieczka tyranozaura i atrociraptora (429,99 zł).

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE