środa, 12 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyPowrót przejażdżki na smoku i przeceny na sporo zestawów

Powrót przejażdżki na smoku i przeceny na sporo zestawów

Wprawdzie czterodniowy maraton zakupów na oficjalnej stronie LEGO zakończył się, ale do centrum nagród VIP powróciło kilka fajnych fantów, a 36 zestawów nadal jest przecenionych. Wśród tych drugich są sety wycofywane i ekskluzywne.

Black friday i cybermonday LEGO 2022 były udane. Mieliśmy do zgarnięcia sporo gratisów, wiele przecenionych setów i podwójne punkty VIP. Z polskiej strony LEGO wypadło grubo ponad 20 zestawów, o czym przeczytacie tutaj>>. Powróciły natomiast fajne fanty w centrum nagród VIP, m.in. LEGO 5007428 Przejażdżka na smoku. Po ostatnich zakupach macie zapewne sporo punktów, więc warto je teraz wymienić na kod na ten wart ok. 200 zł set.

Na stronie LEGO jest też teraz sporo przecenionych zestawów ekskluzywnych z serii BrickHeeadz, które w tym roku są wycofywane – o tym nieco niżej.

Pozostały również trzy GwP, ale jeżeli nie planujecie zakupu wieży Eiffla, to nie ma sensu wyciągać na nie ostatnich papierków z portfeli. Warto poczekać, gdy pojawi się zestaw LEGO 40565 Warsztat św. Mikołaja, co może zdarzyć się już 1 grudnia.

Jakie gratisy pozostały na stronie LEGO?

  • do końca grudnia – LEGO 40579 Mieszkanie Eiffla – to gratis, który dostajemy przy zakupie zestawu LEGO 10307 Wieża Eiffla, który kosztuje 2949,99 zł. Trudno przewidzieć, ile będzie wart, zapewne 200-300 zł, choć pierwsze oferty na olx przekraczają 400 złotych.
  • do końca grudnia – LEGO 40512 Zabawa i styl – zestaw dodatkowy VIP – to polybag, w którym znajdziecie 148 elementów, m.in. figurki świnki i żab – różowej, brązowej i zielonej. Jego wartość to 35-40 zł, a dostaniemy go za zakupy za minimum 230 złotych. Trzeba być VIP-em LEGO.
  • cały listopad – LEGO 40529 Park rozrywki dla dzieci – składający się ze 170 elementów set, którego rynkowa wartość to 40 złotych. Otrzymacie go za zakupy dowolnej serii za minimum 370 złotych. W finalizacji zamówienia trzeba wpisać kod, który dostaniecie na stronę Picodi.com,

  • do centrum nagród VIP są powróciło nieco fajnych nagród, m.in. zestaw LEGO 5007428 Przejażdżka na smoku. Wart jego ok. 200 złotych. Dostaniecie go za 2400 punktów VIP (równowartość 80 zł). Punkty VIP możecie wymienić także na: brelok do kluczy z 1958 roku (950 punktów), Szalik sportowy (3150 punktów), czy set LEGO 40514 Zimowa kraina czarów (1000 punktów).

Ostatki przecenione przez LEGO

W dziale z wyprzedażami pozostało jeszcze 41 zestawów. Warte uwagi są te, które mają zostać wycofane w tym roku, czyli:

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Ewentualne zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE