poniedziałek, 17 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyPowstaje klawiatura dla fanów klocków

Powstaje klawiatura dla fanów klocków

A gdyby naszej pracy biurowej przyglądał się Darth Vader w letnim podkoszulku? Wkrótce może śledzić każdy ruch naszych palców, ponieważ powstaje klawiatura, którą ozdobić będziemy mogli klockami.

Brzmi jak bzdurny gadżet i po trosze tak jest, bo w większości biur klawiatura ozdobiona klockami nie spotka się z zachwytem, a raczej skierowaniem na przyspieszone badanie okresowe… Ale prawdziwych fanów klocków to nie może przecież zniechęcić!

Wkrótce, choć nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie, firma MelGeek ma na rynek wypuścić Pixel – klawiaturę mechaniczną przeznaczoną dla miłośników LEGO. Ma to być klawiatura bez panelu numerycznego. W to miejsce są szerokie boki obudowy ze studami, na których umieszczać można dowolne minifigurki i klocki. Ozdobić będzie można także spód urządzenia.

fot. MelGeek

Klawiatura ma mieć także oświetlenie RGB oraz opcję łączności bezprzewodowej i przewodowej.

fot. MelGeek

Klawiatura nie jest oficjalnym produktem LEGO. Kosztować będzie 199 dolarów, czyli ok. 940 złotych. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ>>.

Jak się Wam podoba?

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE