spot_img
Strona głównaNewsyPromocje na LEGO Dzień Star Wars 2024

Promocje na LEGO Dzień Star Wars 2024

Mamy już niemal komplet informacji o LEGO Dniu Star Wars 2024 na stronie LEGO.pl. Do gratisów dołączyły przecena wybranych zestawów, podwójne punkty Insiders i kolekcjonerska moneta.

LEGO Dzień Star Wars 2024 to tak naprawdę pięć dni – od 1 do 5 maja. LEGO przygotowało następujące promocje:

  • LEGO 40686 Statek MTT Federacji Handlowej – 262 el. – to będzie główny gift. W zestawie jest 8 droidów, w tym dwaj piloci. Rama wysuwa się i rozkłada. Jest na niej miejsce także na blastery. Całości dopełnia klocek upamiętniający 25. rocznicę zestawów LEGO Star Wars. Będzie do wzięcia za 720 zł wydane na sety Star Wars.

fot. LEGO
  • LEGO 30680 AAT – to minimodel maszyny AAT z obrotowym działkiem laserowym. Przy zakupach za min. 180 zł.

  • podwójne punkty punktów LEGO Insiders – Będą prawdopodobnie przy zakupie większości produktów na licencji Star Wars (tych, które nie są objęte 20-procentową przeceną).

  • Plakat Star Wars – będzie dostępny w centrum nagród LEGO Insiders za 1800 punktów. Przedstawia narysowane przez Joe Hogana 65 postaci. Plakat ma 30 cm szerokości i 40 cm wysokości.
fot. LEGO
  • wciąż niewykluczone, że któreś z poniższych gadżetów (brelok, naszywka i notatnik z logiem z R2-D2 z okazji 25-lecia serii LEGO Star Wars) trafią do centrum nagród LEGO Insiders. Najmniejsze prawdopodobieństwo dotyczy naszywki, którą możecie już dostać przy zakupach zestawów Star Wars w wielu sklepach.

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE