sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyRadio w stylu retro już nadaje

Radio w stylu retro już nadaje

Na stronie LEGO pojawił się zestaw serii Icons LEGO 10334 Radio w stylu retro. Dla pasjonatów muzyki to z pewnością ciekawa propozycja.

LEGO 10334 Radio w stylu retro to 906 elementów, z których zbudujemy replikę radia z lat siedemdziesiątych XX wieku. Radio ma składany uchwyt i antenę, pokrętła zasilania i strojenia oraz suwak częstotliwości.

fot. LEGO

Model wyposażony jest w klocek z dźwiękiem, który emituje trzaski sygnału analogowego i fragmenty muzyki, gdy radio „dostrajamy” pokrętłem. Dodatkowo, można też zdjąć tylny panel, aby umieścić tam smartfon i z niego emitować muzykę.

Klockowe radio ma 32 cm wysokości, 23 cm szerokości i 7 cm głębokości.

Zestaw LEGO 10334 Radio w stylu retro kosztuje katalogowo 479,99 zł. Zadebiutuje 4 czerwca (1 czerwca dla członków programu LEGO Insiders).

Więcej zapowiedzi na 2024 rok znajdziecie tutaj>>.

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2024.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie rozwój tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE