sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsyJest już więcej oficjalnych zdjęć zestawu LEGO 76216 Zbrojownia Iron Mana

Jest już więcej oficjalnych zdjęć zestawu LEGO 76216 Zbrojownia Iron Mana

Fakt, że pojawi się set LEGO 76216 Zbrojownia Iron Mana nie był tajemnicą od kilku dni. Teraz mamy już jednak większą liczbę zdjęć w dużej rozdzielczości i możemy przyjrzeć się detalom.

Set pojawił się na amerykańskiej stronie sklepu LEGO.

Zestaw jest klockową wersją słynnego pomieszczenia, w którym Tony Stark przechowuje swoje zaawansowanie technologicznie zbroje.

LEGO 76216 Zbrojownia Iron Mana
fot. LEGO
LEGO 76216 Zbrojownia Iron Mana
fot. LEGO

Oprócz klasycznych strojów Iron Man MK3, MK25 i MK85, mamy warsztat z narzędziami, platformę, na której superbohater zakłada na siebie sprzęt oraz osiem komór na zbroje. Są też trzy wyświetlacze holograficzne, biały samochód sportowy (Audi R8 Spyder), ramię robota i wiele akcesoriów.

W zestawie są także minifigurki – Tony Stark, Pepper Potts, Nick Fury, War Machine i Whiplash.

Set można dość swobodnie ustawiać, ale w wersji z pudełkowego zdjęcia ma ponad 17 cm wysokości, 13 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Zestaw LEGO 76216 Zbrojownia Iron Mana jest skierowany dla dzieci od 7 lat. Jego premierę przewidziano na 1 czerwca. Ma 496 elementów i kosztować będzie 429,99 zł.

fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE