środa, 12 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsySą oficjalne zdjęcia zestawu LEGO 75332 AT-ST

Są oficjalne zdjęcia zestawu LEGO 75332 AT-ST

Na stronie z instrukcjami LEGO pojawiły się oficjalne zdjęcia nowego zestawu serii Star Wars LEGO 75332 AT-ST.

To niewielki (87 elementów) i prosty (4+) set i oczywiste nawiązanie do bitwy na Endorze. W zestawie są: ścigacz, AT-ST i fragment charakterystycznego dla Endora krajobrazu.

Wystarczy rzut okiem, aby zauważyć, że proporcje są tu totalnie zaburzone. To jednak zestaw dla dzieci, a nie dla AFOLi. Choć pewnie ci drudzy zainteresują się nim ze względu na minifigurki. W secie mamy je trzy: ewoka – Wicketa uzbrojonego w łuk i strzały, scout troopera i kierowcy maszyny kroczącej AT-ST. Minifigurki – pierwsza i trzecia z tej listy mają nowe nadruki, więc na ten moment mają charakter ekskluzywny.

Zestaw LEGO 75332 AT-ST ma ukazać się 1 sierpnia. Prawdopodobna cena katalogowa to ok. 140-160 złotych, a we wrześniu jeszcze wzrosnąć o 17 proc.

LEGO 75332 AT-ST - pudełko
fot. LEGO
LEGO 75332 AT-ST - pudełko
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE