spot_img
Strona głównaNewsySet LEGO Ideas Kwartet jazzowy oficjalnie zaprezentowany

Set LEGO Ideas Kwartet jazzowy oficjalnie zaprezentowany

Zestaw LEGO Ideas Kwartet jazzowy (21334) to dość oryginalna propozycja, skierowana głównie do dorosłych fanów LEGO.

Set jest już na stronie LEGO.com. Zawiera złożone z klocków figurki pianistki, kontrabasisty, trębacza i perkusisty oraz modele ich instrumentów: fortepianu, kontrabasu, trąbki i perkusji.

Scena, na której „występują” muzycy ma 43 centymetrów szerokości i 16 centymetrów głębokości. Model z figurkami na scenie ma 20 centymetrów wysokości. Co ciekawe, scenę można rozdzielić, dzięki czemu w dość dowolny sposób ustawiać poszczególnych muzyków i ich instrumenty.

LEGO Ideas Kwartet jazzowy
fot. LEGO

Warto przypomnieć, że projekt zestawu przygotował na platformie LEGO Ideas użytkownik Hsinwei Chi. Pomysł zdobył 10 tys. głosów wparcia w lutym 2021 roku, a zatwierdzony do produkcji w październiku 2021 roku.

Instrukcje budowania każdego z muzyków i każdego instrumentu znajdują się w osobnych broszurach, co umożliwia budowanie modelu z rodziną czy przyjaciółmi.

Zestaw LEGO Ideas Kwartet jazzowy (21334) składa się z 1606 elementów, a jego katalogowa cena to 479,99 złotych. Premierę zaplanowano na 1 lipca (28 czerwca kupić go będą mogły osoby z kartą VIP LEGO).

fot. LEGO
fot. LEGO
fot. LEGO

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE