sobota, 15 czerwca, 2024
spot_img
Strona głównaNewsySet LEGO z Jane Goodall powraca jako gratis. Co kupić, by zyskać?

Set LEGO z Jane Goodall powraca jako gratis. Co kupić, by zyskać?

Zestaw LEGO Hołd dla Jane Goodall (40530) można już zgarnąć przy zamówieniach na stronie LEGO. Co kupić, by korzystnie otrzymać ten gratis?

Set LEGO Hołd dla Jane Goodall (40530) jest do wzięcia jako gratis do 11 września lub do wyczerpania zapasów.

Zestaw składa się z 276 elementów i jest hołdem dla etolożki Jane Goodall, która 60 lat temu w Tanzanii rozpoczęła badania nad szympansami. Set zawiera m.in. minifigurkę Jane Goodall oraz trzy figurki szympansów. Otrzymamy go przy zakupach setów dowolnych serii za min. 550 złotych. Zestaw ma być dostępny jedynie na LEGO.com.

Wyceniany przez LEGO na 99,99 zł set realnie wart jest ok. 70-90 złotych, co oznacza, że przy zakupach za 550 złotych „obniża” on cenę o 13-16%. Gdy uwzględnimy punkty VIP, to rabat zwiększy się do ok. 20%. Bywały dużo lepsze okazje. Czy warto się skusić? To pozostaje w gestii Waszego klockowego sumienia.

Co zatem kupić?

Taka wartość gratisu oznacza, że warto skupić się na zestawach ekskluzywnych, czyli dostępnych tylko na LEGO.com i w oficjalnych sklepach LEGO. Należy też celować w wymagany próg zakupowy, aby korzyść z zakupów była jak największa. Dlatego na poniższej aktualnej liście w większości ekskluzywnych setów dostępnych teraz na stronie LEGO nie znajdziecie tych, których cena przekracza 550 złotych.

Jeżeli przy zestawie jest „EOL” to oznacza, że zestaw prawdopodobnie wypadnie z produkcji w tym roku. „NEW” o oznaczenie setów, które zadebiutowały we wrześniu.

Zestawy warte rozważanie przy kompletowaniu koszyka:

W tym miesiącu będzie też drugi gratis – zestaw LEGO 40578 Sklep z kanapkami. Więcej o nim przeczytacie TUTAJ>>. A wstępną listę GwP na kolejnego miesiące 2022 roku znajdziecie TUTAJ>>.

Pamiętajcie, że ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Nie ma też gwarancji, że wszystkie wymienione wyżej zestawy będą dostępne na stronie LEGO. Zakupy robicie na własną odpowiedzialność.

Powodzenia w polowaniu na gratis!

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO. Ich aktualną listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

Artykuł zawiera linki afiliacyjne. Robiąc zakupy dzięki nim wspieracie tego bloga. Dzięki!

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE