spot_img
Strona głównaNewsySet Marvel LEGO Atak na Nowy Asgard potwierdzony

Set Marvel LEGO Atak na Nowy Asgard potwierdzony

Set LEGO Atak na Nowy Asgard z uniwersum Marvela wszedł już do sprzedaży. Jak się okazuje, wcześniejsze nieoficjalne zdjęcia znalazły potwierdzenie.

Od dwóch tygodni na forach i w grupach branżowych przewijały się doniesienia, że 26 kwietnia do sprzedaży, oprócz setu 76208 Kozia Łódź wejdzie drugi zestaw o numerze 76207, który będzie nawiązywał do filmu „Thor: Miłość i grom”.

Koniec spekulacji

Dzięki informacjom z ostatnich godzin możemy przestać spekulować. Zestaw 76207 Atak na Nowy Asgard najpierw pojawił się na Amazonie francuskim, potem włoskim, a teraz także polskim w sklepie Bonito.pl.

Na Amazonie możecie go już zamówić w przedsprzedaży. Bonito.pl zapowiada, że set będzie dostępny 26 kwietnia. Cena katalogowa to 89,99 zł, a cena na Bonito.pl to 76,49 zł.

Oczywiście nie ma sensu zamawiać natychmiast, skoro oficjalna sprzedaż także ruszy 26 kwietnia, ale ważne jest ucięcie spekulacji poprzez publikację oferty z tym zestawem. Wkrótce spodziewać się możemy, że szczegóły zestawu i większa liczba zdjęć pojawią się także na LEGO.com.

Co już wiemy?

Zestaw składa się z 159 elementów. Wśród nich są figurki Thora, Potężnego Thora i Gorra. Set ma nawiązywać do sceny w filmie „Thor: Miłość i grom”, którego premierę zapowiedziano na 8 lipca.

Na ujawnionym zdjęciu pudełka uwagę zwraca oczywiście dość duży potwór z „kamieni” w kolorze ciemnozielonym, brązowym i czarnym. Plastikowa istota przypominająca totem ozdobiona jest małymi skrzydełkami i kolcami. Kim, a raczej czym jest dowiemy się po premierze filmu.

Zestaw przeznaczony jest dla budowniczych od 7. roku życia.

76207 Atak na Nowy Asgard
fot. LEGO

Jeżeli jesteście ciekawi większej liczy zapowiedzi i doniesień o potencjalnych zestawach w kolejnych miesiącach, zajrzycie na blog afols.pl. Znajdziecie tam m.in. szczegółową listę zapowiedzi na lato tego roku.

 

***

W tym roku z produkcji wyleci wiele zestawów LEGO Marvel. Ich listę znajdziecie w naszym zestawieniu Wycofań LEGO 2022.

Po więcej nowości dołączcie do naszej społeczności na Facebooku: https://www.facebook.com/klockinews

 

Andrzej Rembowski
Andrzej Rembowski
Dziennikarz od 25 lat, fan LEGO niemal od urodzenia. Do dziś ma łzy w oczach, gdy wspomina krokodyla z Fabulandu. W dobre dni zdarzają mu się dobre artykuły. Rzadko ma dobre dni.
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

POPULARNE

OSTATNIE KOMENTARZE